Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Kartka Wielkanocna”

Miło nam poinformować, że uczennica z klasy I c Urszula Jaworska zajęła III miejsce  w Powiatowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży pt. „Kartka Wielkanocna 2022” organizowanym przez Muzeum Okręgowe w Pile. Wyróżnienie w tymże  konkursie  otrzymała Lena Szczęsnowicz, również  z klasy I c.

W konkursie wzięło udział aż 16 uczniów z kl. I c. Nadesłano na niego 125 prac plastycznych wykonanych przez dzieci i młodzież klas I -VIII powiatu pilskiego. Celem Konkursu było kultywowanie wielkanocnych tradycji świątecznych oraz promocja aktywności artystycznej dzieci i młodzieży. Zadaniem konkursowym było dostarczenie do Muzeum wykonanej własnoręcznie kartki wielkanocnej. Laureaci Konkursu i osoby wyróżnione otrzymali od Organizatora indywidualne nagrody rzeczowe oraz upominki.

M. Bęben