Konkurs ortograficzny

W sobotę 09. kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Pile odbył się XXVIII Konkurs Ortograficzny szkół powiatu pilskiego o Złote Pióro Prezydenta Miasta Piły. W ortograficznych zmaganiach naszą szkołę reprezentowali: Wiktor Kowalski na poziomie klas trzecich, Blanka Durska na poziomie klas czwartych,  Oksana Kogut na poziomie klas piątych, Zuzanna Główczewska na poziomie klas szóstych, Laura Trojanowska na poziomie klas siódmych i Wiktoria Janowska na poziomie klas ósmych.  Dyktanda przysporzyły uczestnikom niemało trudności, ponieważ w tym roku poziom konkursu był naprawdę wysoki, a teksty wyjątkowo trudne. Piękny sukces odniosła Laura Trojanowska, która zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej. Gratuluję wszystkim uczestnikom, bo przecież każda próba jest już sukcesem!

Magdalena Turek