Szkolna debata wyborcza

Dnia 22 września 2022 r. w naszej szkole odbyła się Szkolna debata wyborcza, w której wszyscy prelegenci wykazali się dużą odwagą, stając przed przedstawicielami klas, rodzicami oraz opiekunem SU bez cienia tremy. Przede wszystkim bardzo cieszy nas fakt, że każdy był świetnie przygotowany na debatę. Podczas dyskusji kandydaci mieli okazję zaprezentować swoje programy, aby przekonać szkolnych wyborców o tym, że to właśnie na nich warto oddać swój głos. Wybór nie będzie łatwy, gdyż każdy przedstawił wiele interesujących pomysłów. Kandydujący objaśnili również w jaki sposób mają zamiar realizować zaplanowane przedsięwzięcia oraz udzielali odpowiedzi na pytania stawiane przez wyborców. Wśród kandydatów na przewodniczącego Rady SSU znaleźli się:

  1. Berndt Zofia z klasy 8a,
  2. Brewka Julia z klasy 8d,
  3. Hubiasz Alan z klasy 4a,
  4. Jankun Kacper z klasy 5a,
  5. Kożuchowska Julia z klasy 5b,
  6. Manowska Marta z klasy 7a,
  7. Piechocka Magdalena z klasy 4a,
  8. Śmidowicz Michalina z klasy 4a,
  9. Winiecka Natalia z klasy 6b.

Życzymy Wam dużego poparcia, a wszystkich zapraszamy 29 września 2022 r. do zagłosowania na swoich faworytów! Jestem dumny, że mamy taką młodzież.

>zobacz zdjęcia<<

M.Pazdej