Podsumowanie działalności SU wrzesień-październik 2022

Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia zdjęć z dotychczasowych imprez w związku z podsumowaniami naszej działalności, które miały miejsce na galach SU w dniach 24 i 27 października 2022 r.

Jednocześnie dziękujemy serdecznie: p. Sylwii Woś-Kamińskiej, p. Aleksandrze Horbatowicz, p. Michałowi Łożyńskiemu i ks. Przemysławowi Malinowskiemu za opiekę podczas wycieczki klas czwartych do Szczecinka w dniu 26.09.2022 r. Kolejne podziękowania kierujemy do p. Olgi Pilarskiej, p. Justyny Berndt, p. Michała Łożyńskiego, ks. Przemysława Malinowskiego oraz p. Agaty i Sławomira Świderskich za pełnienie opieki nad uczniami podczas wyjazdu na mecz Lecha Poznań w dniu 9.10.2022 r.

PONADTO PRZEDSTAWIAMY WYNIKI SAMORZĄDOWYCH TURNIEJÓW SPORTOWYCH

Mistrzostwa Szkoły w Piłkarzyki

kat. dziewcząt – 23.09.2022 r.:

1. Marcelina Michno i Liliana Szklarek z klasy 7a,
  2. Martyna Pytlarz i Maja Kotecka z klasy 8a,
  3. Daria Havrylenko z klasy 4a i Zofia Berndt z klasy 8a.

kat. chłopców – 30.09.2022 r.:

1. Mateusz Nowak i Damian Bones z klasy 8c,
  2. Paweł Kaczor i Marcel Raczyński z klasy 7a,
  3. Wiktor Kowalski z klasy 4a i Tymoteusz Możdżeń z klasy 6b.

Serdeczne podziękowania dla ks. Przemysława Malinowskiego za sędziowanie meczy podczas zawodów.

Mistrzostwa Szkoły w Tenisa Stołowego:

kat. dziewcząt – 18.10.2022 r:

1. Liliana Szklarek z klasy 7a,
  2. Zuzanna Główczewska z klasy 7a,
  3. Maja Szymańska z klasy 7a.

kat. chłopców – 25.10.2022 r.:

1. Kacper Jankun z 5a,
  2. Szymon Kończak z 7a,
  3. Hubert Thom z 7a.

Serdeczne podziękowania dla p. Szymona Czerwińskiego za pomoc w zorganizowaniu turnieju oraz ks. Przemysława Malinowskiego za sędziowanie meczy.

Na spotkaniach wręczono również słodkie upominki najsympatyczniejszym chłopcom z poszczególnych klas.

Poza tym przypominamy o Pucharze Polski Gier Edukacyjnych online, który rozgrywamy w każdą sobotę o godz. 10:45 na portalu Kurnik.pl.

Następne wręczenie nagród jest przewidziane na 17 listopada 2022 r. w klasach 4-8 oraz 21 listopada w klasach 1-3.

Zatem zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach organizowanych przez Samorząd Uczniowski!

M.Pazdej