Lidlowe Talenciaki

byłym i obecnym

RODZICOM, PRACOWNIKOM WYDZIAŁU OŚWIATY W PILE, UCZNIOM,

NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM ADMINISTRACJI I OBSŁUGI  NASZEJ SZKOŁY

za okazaną życzliwość, aktywność i pomoc w zbieraniu

LIDLOWYCH TALENCIAKÓW

Dzięki Waszemu zaangażowaniu zebraliśmy ich 9817.

Od pierwszego dnia akcji zastanawialiśmy się, jak  nimi będziemy dysponować i cobędziemy wybierać z katalogu nagród.  Nasz wybór to pomoce do matematyki, muzyki, fizyki, biologii, geografii, zdrowego odżywiania i zabaw ruchowych tak jak: zegary, instrumenty perkusyjne, tangramy, zestawy do eksperymentów optycznych, objętościowych i przestrzennych oraz do zabaw ruchowych.

Dziękujemy!!!

E. Puchalska