Gwiazdkowy upominek dla małych pacjentów

Uczniowie klas I – III wzięli udział w szkolnej akcji charytatywnej – ” Gwizdkowy upominek dla małych pacjentów”.          Szkolny Wolontariat zorganizował i przeprowadził zbiórkę artykułów szkolnych dla pacjentów Oddziału Chirurgii Dziecięcej Szpitala Specjalistycznego w Pile.  To jest nasza wieloletnia szkolna tradycja, że pomagamy chorym dzieciom w pilskim szpitalu. Tym razem upominki dla Oddziału Chirurgii Dziecięcej w imieniu całej szkoły dostarczył uczeń klasy VIII c Krystian Siek.

Składamy serdeczne podziękowania za udział w akcji dla klas III b, III a, III c oraz II a oraz pań wychowawczyń!

Kolejny raz pokazujemy, że warto pomagać i sprawiać radość naszym rówieśnikom.

          NA NAS ZAWSZE MOŻECIE LICZYĆ!

>>zobacz zdjęcia<<

R. Badziąg