Szkolny Turniej Historyczny „Jeden z dziesięciu”

W poniedziałek 19 grudnia  2022 r. z w naszej szkole odbył się  Szkolny Turniej Historyczny Jeden z dziesięciu.

W turnieju wzięli udział przedstawiciele klas V, VI, VII – Olivier Wójcik, Natalia Winiecka, Franciszek Papliński, Miłosz Nowak, Michał Nowak, , Yelyzaveta Kholiova, Ignacy Nowicki,  Julia Kożuchowska i Wiktor Aninowski.  Jego uczestnicy musieli w trzech etapach wykazać się wiedzą dotyczącą wojen prowadzonych przez Rzeczpospolitą w XVII wieku, ze szczególnym uwzględnieniem rejonu nadnoteckiego. I miejsce zajął Wiktor Aninowski, który będzie reprezentować naszą szkołę podczas miejskiego etapu tego turnieju. II miejsce zajął Olivier Wójcik,  III miejsce zajęła Julia Kożuchowska. Finalistom  serdecznie gratulujemy!

>>zobacz zdjęcia<<

M. Łożyński