Przedszkolakowy Bal Karnawałowy

27 stycznia w naszych oddziałach przedszkolnych odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia!Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie ze znanych bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana… nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Dzięki radzie rodziców na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowych gości: animatorki i DJ’a, które poprowadziły całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Wszyscy wspólnie wspaniale się bawiliśmy – czego dowodem są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania!

Joanna Góra