Przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu klasy II c

W dniu 28 kwietnia uczniowie klasy II c zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom z klas I i II przedstawienie kukiełkowe pt. „Kto zjadł sałatę?”. W humorystyczny sposób zobrazowali to, że kłamstwo ma krótkie nogi i należy zawsze mówić prawdę. Widzom bardzo się podobało.

Inicjatorami całego przedsięwzięcia byli uczniowie klasy II c. To oni wykonali kukiełki oraz elementy scenografii (oczywiście z pomocą pani bibliotekarki, za co serdecznie dziękujemy). Bohaterami przedstawienia byli: narrator – Ula, niedowidzący kret – Oskar i Michał, zrozpaczony ślimak – Stasiu, mrówki-detektywi – Marcelina i Natalia, sikory – Lea, jeż – Kuba oraz żaby – Ola, Otylia i Lena. Trochę śmiechu, mnóstwo zabawy i niezapomniane przeżycia.

Monika Bęben