Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”

Znamy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej” w roku szkolnym 2022/2023. Uczestnikami byli uczniowie klas I, II i III naszej szkoły. Wszyscy rozwiązywali test z  trudnościami z edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. Uczestnicy tegorocznej edycji wykazali się dużą wiedzą, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Najwyższą,  maksymalną ilość punktów – 315 zdobyła uczennica klasy I c Jagoda Majewska uzyskując 1 miejsce w kraju. Marcelina Duljasz również z klasy I c otrzymała 10 miejsce w kraju. Z klas 2 laureatami zostali Michał Trzebiatowski i Kazimierz Szczap, którzy zajęli 20 miejsce .Z klas 3 najlepiej poradził sobie Tadeusz Papliński zajmując miejsce  19. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życząc dalszych sukcesów w następnych edycjach  konkursu.

B. Kuklińska