Żegnaj szkoło, witajcie wakacje

23 czerwca zabrzmiał w „piątce” ostatni, przedwakacyjny dzwonek. Najpierw  ze szkołą żegnali się najmłodsi uczniowie czyli klasy I i II.  Trochę później opuścili mury szkoły trzecioklasiści, którzy po wakacjach rozpoczną naukę w  budynku przy ul. Kujawskiej. Ostatni żegnali się ze szkołą uczniowie klas IV – VIII. Na apelach Pani dyrektor podziękowała wszystkim za  pracowity rok szkolny, gratulowała uczniom, rodzicom oraz nauczycielom i oczywiście życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Były to wyjątkowe chwile, dla naszych nowych absolwentów, bo podlane sporą ilością łez. Przecież po wakacjach nie wrócą do starej, dobrze znanej „Piątki”, lecz rozpoczną naukę w nowych szkołach. Powodzenia

>>zobacz zdjęcia klasy I-III<<

>> zobacz zdjęcia klas IV-VII <<

>> zdjęcia klas VIII <<