Szkolna debata wyborcza

Dnia 21 września 2023 r. w stołówce odbyła się Szkolna Debata Wyborcza, w której kandydatki na przewodniczącą zaprezentowały swoje programy, aby przekonać szkolnych wyborców do oddania swojego głosu właśnie na nie. Przede wszystkim bardzo cieszy fakt, że każda była świetnie przygotowana. Wybór nie będzie łatwy, gdyż dziewczyny nie tylko przedstawiły wiele interesujących pomysłów, lecz również wytłumaczyły w jaki sposób mają zamiar je zrealizować. Ponadto zadawały sobie wzajemnie pytania oraz udzielały odpowiedzi na te stawiane przez zgromadzonych przedstawicieli klas. Na liście wyborczej znalazły się następujące osoby:

  1. Yelyzaveta Kholiava z klasy 7b,
  2. Julia Kożuchowska z klasy 6b,
  3. Natalia Osińska z klasy 5c,
  4. Amelia Markiewicz-Altay z klasy 4a.

Życzymy Wam dużego poparcia, a społeczność szkolną zapraszamy serdecznie w czwartek 28 września 2023 r. do oddaniu głosu na swoją faworytkę. Aż duma rozpiera, że mamy taką wspaniałą młodzież!

>zobacz zdjęcia<<

M. Pazdej