Dyniowy zawrót głowy

30 października 2023 r. Szkolny Samorząd Uczniowski rozstrzygnął konkurs pt. „Dyniowy zawrót głowy”. Najładniejsze prace wykonali: Bartosz Aninowski z 5a, Oliwier Gadomski z 5a, Igor Kończal z 1d, Amelia Kordek z 1b, Antoni Korpal z 2b, Matylda Kuczkowska z 5b, Maja Kurkiewicz z 3b, Leon Lichota z 5a, Wiktoria Majcher z 3a, Tymoteusz Możdżeń z 7b, Amelia Pastusiak z 2b, Jakub Reczulski z 2b, Nina Sionda z 3a, Piotr Stadnik z 5b, Michalina Śmidowicz z 5a, Michał Trzebiatowski z 3b oraz Amelia Turczyn z 1b. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział. Laureatów zapraszamy po odbiór nagród na najbliższe zebrania Samorządu Uczniowskiego, które odbędą się w ostatnim tygodniu listopada. Dokładny terminy przypomnimy na tydzień przed poszczególnymi spotkaniami.

M. Pazdej