Lekcja z mistrzem siatkówki – M. Prusem

27 października naszą szkołę  odwiedził Ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych, Marcin Prus.

Marcin był m.in. Mistrzem Świata, Mistrzem Europy Juniorów, najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Świata Juniorów oraz wielokrotnym reprezentantem Polski seniorów w piłce siatkowej. Zdobywał także złote medale Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz medale rozgrywek europejskich. Reprezentant Polski spotkał się z naszą młodzieżą, by opowiedzieć o drodze do sukcesu, nie tylko sportowego, ale także w każdej innej dziedzinie życia. Mówił m.in o pasji i poświęceniu w drodze do osiągnięcia wybranego celu. Spotkanie miało wiele walorów edukacyjnych i wychowawczych, na pewno każdy z uczniów wyniósł z tej wizyty coś dla siebie.

I. Wójcik