To boli mocniej

W ramach lokalnej kampanii „TO boli mocniej” uczniowie naszej szkoły  wzięli  udział w konkursie plastycznym pt.: „Młodzież kontra przemoc”.

Miło nam poinformować, że Julia Szczęsnowicz z klasy Id i Lena Szczęsnowicz z III c i uzyskały  w tym konkursie II miejsce, natomiast Amelia Remer z III c otrzymała wyróżnienie.  Celem konkursu było podniesienie świadomości społecznej na temat zjawiska przemocy domowej i rówieśniczej. Idea odnosiła się również do nauki i promowania zachowań przeciwstawienia się oraz wyrażania dezaprobaty wobec przemocy. Ogromne gratulacje!

K.Lempert, M, BębenBra