Święto Narodowe Trzeciego Maja

W piątek 3 maja 2024 roku będziemy obchodzić 233 rocznicę uchwalenia przez Sejm Wielki Konstytucji 3 Maja. Wydarzenie to było jednym z najważniejszych w historii nowożytnej Polski.
W tym roku w naszej szkole uczniowie klas IV, V, VI, VII i VIII uczcili Święto Narodowe Trzeciego Maja, wykonując na lekcjach plastyki i historii mini projekt techniką kolażu. Efektem ich pracy są plakaty zdobiące hol naszej szkoły, które możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach. Autorzy trzech najlepszych prac zostaną uhonorowani nagrodami rzeczowymi są to:

I miejsce Michał Nowak VII b 

II miejsce Anastazja Orzechowska IV c
III miejsce Zuzanna Gacka IVc

                                                                                    >> zobacz zdjęcia <<

                 Agata Świderska i Michał Łożyński