II b w centrum rozrywki

W poniedziałek 3 czerwca  uczniowie klasy II b wybrali się do wyjątkowego centrum rozrywki Euro Lider mieszczącego się w galerii Atrium Kasztanowa. Lider to plac zabaw, na którym drugoklasiści spędzili aktywnie czas. W kolorowych salach zabaw mieli świetną okazję do sprawdzenia swojej kondycji fizycznej. Okazało się, że nawet dla tak pełnych energii dzieci korzystanie z atrakcyjnych przestrzennych stref jest nie lada wyzwaniem. Wspólne spędzenie czasu było również świetną okazją do integrowania zespołu klasowego. Wyjście było niespodzianką przygotowaną przez rodziców dla swoich pociech z okazji Dnia Dziecka. Rodzicom składamy podziękowania.

Wszystkim, którzy preferują aktywność fizyczną polecamy tę formę spędzania czasu wolnego, bowiem Lider to nowoczesne miejsce relaksu i odpoczynku nie tylko dla młodszych, ale i starszych.

>>zobacz zdjęcia<<

M.Prus