Ułatwienia dostępu

W ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla bezpieczeństwa” w szkole odbyło się szereg akcji związanych z tematem dla klas I-III.

Tydzień dla bezpieczeństwa jest organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zasadami bezpiecznych wakacji w różnych miejscach. Było więc o bezpieczeństwie na drodze, nad wodą,  w górach i o higienie cyfrowej w różnej formie. Akcja miała na celu kompleksowe przygotowanie uczniów do bezpiecznego czasu wolnego podczas wakacji. 

>>zobacz zdjęcia<<

M. Krysiak, A. Sagan-Moszyńska, B. Grzybowska-Nowak

Przewijanie do góry