
W ramach ogólnopolskiej akcji „Tydzień dla bezpieczeństwa” w szkole odbyło się szereg akcji związanych z tematem dla klas I-III.
Tydzień dla bezpieczeństwa jest organizowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z zasadami bezpiecznych wakacji w różnych miejscach. Było więc o bezpieczeństwie na drodze, nad wodą, w górach i o higienie cyfrowej w różnej formie. Akcja miała na celu kompleksowe przygotowanie uczniów do bezpiecznego czasu wolnego podczas wakacji.
M. Krysiak, A. Sagan-Moszyńska, B. Grzybowska-Nowak










