Mam talent

28 stycznia odbył się świetlicowy konkurs „Mam talent”, który był przeznaczony dla wychowanków świetlicy z klas 1-3. Organizatorami byli wychowawcy świetlicy, którzy wcielili się w członków jury.
…
Ułatwienia dostępu

28 stycznia odbył się świetlicowy konkurs „Mam talent”, który był przeznaczony dla wychowanków świetlicy z klas 1-3. Organizatorami byli wychowawcy świetlicy, którzy wcielili się w członków jury.
…

W środę 27 stycznia klasa III b zawitała do szkolnej biblioteki w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Zwierzęta też czują-trochę o empatii”. Tym razem uczniowie wysłuchali fragmentów 2 książek : „Sposób na Elfa” Marcina Pałasza oraz „Afryka Kazika” Łukasza Wierzbickiego. Skoro już wiedzą „prawie wszystko” o niektórych gatunkach zwierząt, zarówno dzikich jak udomowionych, czas przejść do kolejnego punktu wtajemniczenia czyli wyjaśnienia trudnego pojęcia „empatia”. Ale to dopiero za chwilę 🙂
K.B.

Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci w dniu 25 stycznia 2021r.
Krystyny Żabczyńskiej,
emerytowanej nauczycielki naszej szkoły, ciepłej i oddanej uczniom osoby i wspaniałej koleżanki.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się w piątek 29 stycznia 2021r. w parafii pw. NMP Wspomożenia Wiernych (oś.Górne) o godz. 11:00, ceremonia pogrzebowa o godz. 12:00 (pole urnowe 24 B, ostatnia brama od ul. Motylewskiej).

W poniedziałek 25 stycznia w ramach projektu „Poznajemy świat książek” w szkolnej bibliotece gościły przedszkolaki. Zapoznały się z czytelnią, wysłuchały opowiadania o Francji i dowiedziały się co by było „Gdyby tygrysy jadły irysy”. Zwiedziły również „labirynty” biblioteki i szukały moli książkowych. Następne spotkanie niebawem.
K.B

27 października 2020 r. Uczniowie klas II i III wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”. Składamy gratulacje wszystkim uczniom, którzy w tym trudnym czasie postanowili wziąć udział w konkursie, wykazując szczególne zainteresowanie przedmiotem i zaangażowaniem w naukę. Z radością informujemy, że wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie z naszej szkoły 🙂 …

Poniżej możecie obejrzeć państwo jeden z filmików nagranych specjalnie dla babci i dziadka. Więcej do obejrzenia na facebooku przedszkola.

20 stycznia 2021 roku w środę odbył się Wojewódzki Konkurs Fizyczny – etap rejonowy w formie zdalnej, do którego przystąpił jeden uczeń klasy ósmej naszej szkoły. …

W dniu dzisiejszym wszystkie nasze panie z kuchni przeszły szkolenie z obsługi nowych pieców konwekcyjnych, które zakupiliśmy w ramach rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu”. Wspólnie z doradcą kulinarnym firmy RM Gastro Polska, Panem Marcinem Puczka, przygotowały wspaniałe i pyszne dania. Zdały egzamin i otrzymały Certyfikaty.
Nowy sprzęt pomoże w tworzeniu nowych i smacznych dań, które urozmaicą szkolne menu.
W grudniu w naszej szkole odbyły się dwa Szkolne Listopadowe Konkursy: „Fascynujące Doświadczenia na Fizyce” oraz „Poezja w fizyce”, których organizatorem była nauczycielka fizyki Iwona Manikowska. …
W związku ze zmianą organizacji pracy szkoły
z dniem 18 stycznia 2021r.
następuje zmiana planu lekcji.
Prawidłowy plan znajduje się
zarówno w dzienniku, jak i na stronie szkoły.
Z ogromnym żalem zawiadamiamy
o śmierci w dniu 3 stycznia 2021r.
wieloletniego nauczyciela naszej szkoły, kolegi i przyjaciela
Piotra Idzikowskiego.
Nabożeństwo żałobne odbędzie się
w sobotę 9 stycznia 2021r.w parafii św. Antoniego godz. 12:00
Ceremonia pogrzebowa
9 stycznia 2021r. 13:00 (początek kwatera 5A)