Świętujemy Dzień Kreatywności
Jak co roku w budynku przy ul. Kujawskiej obchodziliśmy Dzień Kropki. Jest to międzynarodowe święto mające na celu pokazanie każdemu uczniowi, że ma talent. W tym roku nauczycielki przygotowały zadania z różnych dziedzin: polonistycznej, matematycznej, plastycznej. Każdy uczeń, który wziął udział w zabawie, został nagrodzony słodkością.
I.Bartol












9 i 10 września dzieci z Oddziału III i V wybrały się do Miasteczka Ruchu Drogowego. …


2 września w naszej szkole zabrzmiał pierwszy powakacyjny dzwonek. O godzinie 9.00 witali się ze szkołą najmłodsi przedstawiciele braci uczniowskiej czyli klasy I-III. Pierwszaki przybyły oczywiście w asyście swoich rodziców. Ich starsi koledzy wystartowali w nowy rok szkolny o godzinie 10.00. Wszyscy z uśmiechem, pełni nowych sił do pracy zaczynamy nowy rok szkolny 2024/25.