Podsumowanie projektu edukacyjnego „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”

W roku szkolnym 2022/2023 uczniowie klasy 1c wraz z nauczycielkami p. Olgą Pilarską i Agnieszką Skrypak – Schiller realizowali projekt edukacyjny „Z kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji”. Projekt obejmował zestaw działań mających na celu odpowiedzenie dzieciom na pytania: jak radzić sobie z emocjami, jak rozwiązywać problemy, jak odnaleźć przyjaciela, jak pokonać nudę, a przede wszystkim jak odnaleźć się w świecie. W ramach projektu uczniowie wykonywali szereg zadań i podejmowali się różnych działań, które wymagały od nich dużej wytrwałości i odwagi Na zakończenie projektu uczniowie z paniami przygotowali książkę w wersji elektronicznej, która znajduje się poniżej. Zapraszamy do czytania i do słuchania.

O. Pilarska, A. Skrypak – Schiller