Szkolny Turniej Historyczny „Jeden z dziesięciu”

W piątek 10 listopada  2023 r. w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości w naszej szkole odbył się  Szkolny Turniej Historyczny Jeden z dziesięciu.

W turnieju wzięli udział przedstawiciele klas V, VI, VII i VIII – Olivier Wójcik, Piotr Stadnik,  Przemysław Stankiewicz, Aleksander Duljasz, Michał Nowak, Alicja Anioł , Oliwier Lipski, Ignacy Nowicki,  Julia Kożuchowska, Wiktor Aninowski.  Jego uczestnicy musieli  wykazać się wiedzą dotyczącą powstania wielkopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem regionu Północnej Wielkopolski. I miejsce zajął Olivier Wójcik, który będzie reprezentować naszą szkołę podczas miejskiego etapu tego turnieju. II miejsce zajął Wiktor Aninowski, a III  Oliwier Lipski. Finalistom  serdecznie gratulujemy!      

>>zobacz zdjęcia<<                                                           

          Michał Łożyński