Projekt edukacyjny „A day trip to London”

Uczniowie klas 6a,7a,7c i 8b wzięli udział w projekcie edukacyjnym z języka angielskiego „A day trip to London” czyli „Jednodniowa wycieczka do Londynu”. Uczniowie pracując w parach lub indywidualnie mieli  przygotować plakat lub prezentację na temat interesujących ich zdaniem miejsc w Londynie, głównie za pomocą aplikacji Canva i Power Point. Poprzez wirtualne zwiedzanie i oglądanie miasta projekt miał zachęcić do zwiedzania krajów anglojęzycznych, a

przede wszystkim wzbudzić motywację do nauki jezykow obcych. Nadesłane prace wszyscy podziwiali i oglądali podczas lekcji. Wśród nich znalazły się nie tylko powszechnie znane wszystkim miejsca Londynu. Były także stadiony, których okazuje się jest bardzo dużo w mieście i jedna praca, która poprowadziła nas śladami Harrego Pottera. Przygotowując ten projekt uczniowie choć na chwilę mogli przenieść się do tego cudownego miasta. Oby udało im się zrealizować plan jednodniowej wycieczki do Londynu, którą sami sobie zaplanowali.

>>zobacz zdjęcia<<

Prezentacja1

Prezentacja 2

Prezentacja 3 London..

Prezentacja 4 London

Prezentacja 5 Jednodniowa wycieczka do Londynu

Prezentacja 6 A day trip to London

M. Witkowska