Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca zabrzmiał w „piątce” ostatni, przedwakacyjny dzwonek. Ten dzień był dla dyrekcji czasem podsumowań i planów, dla nauczycieli czasem refleksji, a dla uczniów rozpoczęciem upragnionych wakacji. Na apelach Pani dyrektor podziękowała wszystkim za  pracowity rok szkolny, gratulowała uczniom,rodzicom oraz nauczycielom i oczywiście życzyła udanych i bezpiecznych wakacji. Najpierw ze szkołą pożegnali się uczniowie klas IV -VII. Zaraz po nich swoje świadectwa odebrali najmłodsi, czyli klasy I-III. Na końcu rozstawali się ze szkołą uczniowie klas ósmych oraz gimnazjaliści. Były to wyjątkowe chwile, bo podlane sporą ilością łez. Przecież po wakacjach nasi absolwenci nie wrócą do starej, dobrze znanej „Piątki”, lecz rozpoczną naukę w nowych szkołach.

K.B

>> zakończenie roku klas 1-3 <<
>> zakończenie roku klas 4-7 <<
>> zakończenie roku klas 8 <<
>> zakończenie roku klas gimnazjalnych <<