eTwining

Oswajamy lektury szkolne
W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego realizowanego na platformie eTwinning pt. „Oswajamy lektury szkolne”, uczniowie klasy 6a wraz z koleżankami i kolegami z całej Polski współtworzyli literackiego bloga. Efekt prac młodych ludzi jest imponujący. Zachęcamy do zajrzenia na stronę:
I. Bartol
****************************************
Projekty edukacyjne podczas nauki zdalnej

Mimo że nauka zdalna trwa od blisko dwóch miesięcy, nasi uczniowie i nauczyciele nie próżnują. Dowodem tego jest udział klasy 6a w ogólnopolskim projekcie czytelniczym „Liga czytelnicza”, realizowanym na platformie eTwinning, Zadaniem młodych ludzi jest przygotowanie recenzji swojej ulubionej książki. Może to być forma pisemna albo zachęcający filmik. Recenzje te pojawią  się na ogólnopolskim młodzieżowym blogu czytelniczym. Opiekunki grup projektowych zaprosiły też  do współpracy polskich pisarzy. Jednym z nich jest p. Tomasz Brewczyński – bankowiec mieszkający w Pile, który zadebiutował powieścią  kryminalną pt. „Implikacja”. Dziękujemy za włączenie się do naszego projektu.

>>film <<

I. Bartol