Modelarskie zmagania

Sprawność, dokładność i szybkość to zalety konstruktora składającego modele. Tym razem młodzi modelarze na swoich zajęciach pozalekcyjnych budowali model samochodu wyścigowego ze 163 klocków. Po przygotowaniu elementów do składania i przeanalizowaniu instrukcji rozpoczęła się sportowa rywalizacja. Zmagania uczniów przebiegały w przyjacielskiej atmosferze, choć wymagały koncentracji i skupienia się na wykonywanym zadaniu. Rewelacyjnie już po 34 minutach i 22 sekundach swój model jako pierwszy wykonał uczeń klasy III c Nikita Havrylenko. Drugie miejsce w zmaganiach konkursowych zajął Jan Weinstok z klasy II a, a trzecie Piotr Stadnik z klasy I c. Chłopcy otrzymali medale i dyplomy a złożony model z pewnością będzie cieszył uczestników konkursu na półce w pokoju. Dziękujemy za konkursowe zmagania i zapraszamy do udziału w następnych projektach modelarskich.

R. Badziąg

>>zobacz zdjęcia<<