Samorząd Uczniowski działa!

Szkolny Samorząd Uczniowski działający w naszej szkole przy ul. Kujawskiej spotyka się roboczo co tydzień, aby omówić bieżące sprawy oraz raz w miesiącu na walnych zebraniach w celu dokonania analizy swojego planu pracy, a także przydzielenia kolejnych zadań. W ciągu ostatnich 3 miesięcy udało się nam zrealizować wiele ciekawych inicjatyw. Warto wspomnieć chociaż o kilku z nich:

Ø  Wybory do Rady SSU;

Ø  Klub debat oksfordzkich Vendetta;

Ø  Wycieczka na mecz Lecha Poznań, do pilskiego schroniska dla zwierząt oraz do Chodzieży na Mistrzostwa Wielkopolski debat oksfordzkich;

Ø  Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej;

Ø  Szkolne zawodowy koszykarskie o puchar Pani Dyrektor. Kolejne, tym razem siatkarskie, odbędą się już 12 grudnia 2019 r.;

Ø  Akcja mleko w szkole;

Ø  Taneczne przerwy;

Ø  Muzyczne przerwy;

Ø  Prężnie działający radiowęzeł;

Ø  Poczta bożonarodzeniowa;

Ø  Zagospodarowanie gazetki SU;

Ø  Konkursy: „Super Klasa”, „Najsympatyczniejszy chłopak”, „Dyniowy zawrót głowy”, „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa.” oraz „Mistrz Czasowników Nieregularnych”;

Ø  Zbiórki: przyborów szkolnych dla dzieci z Afryki, słodyczy dla pilskiego Domu Dziecka, zabawek dla naszych przedszkolaków, darów dla zwierzaków ze schroniska oraz TOZ w Pile, dla chorej Sary, akcja „Góra grosza”, „Kromka chleba” oraz „Zapałka nie grzeje”.

Jeszcze można by tu wiele wymieniać. Mamy mnóstwo ciekawych pomysłów. Zapraszamy do współpracy wszystkie osoby, które nie boją się wyzwań!

M. Pazdej

>>zobacz zdjęcia<<