Misiowe emocje

Dzisiaj w naszej szkole królowały misie i Puchatki i Uszatki, a wszystko to z okazji Światowego Dnia Misia. Dzień Pluszowego misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował i przeprowadził konkurs na największego MISIA! W miłej i serdecznej atmosferze mierzyliśmy przyniesione misie, a nawet te, które przyszły na własnych nogach. Najwięcej było misiów w rozmiarze długości do 100 cm. Dzisiaj największego misia miał uczeń klasy I a Alan Hubiasz i to on zdobył pierwsze miejsce i złoty medal. Jego miś, w którego wcielił się jego tata mierzył 198 cm. Drugie miejsce i medal srebrny zdobyła uczennica klasy III a Nikola Kwiatkowska. Jej miś mierzył 182 cm. Dużego misia przyniosła na konkurs Michalina Danielska z klasy III b . Jej misek miał 174 cm i zdobył III miejsce i medal brązowy.

Oj działo się działo! Dużo było misiowych emocji!.

R. Badziąg

>>zobacz zdjęcia<<