Wywiad historyczny.

Za nami długo oczekiwane spotkanie z p. Wojciechem Kicmanem, pasjonatem pilskiej historii i losów Powstania Wielkopolskiego na terenie powiatu pilskiego. Wywiad przeprowadziły uczennice Sandra Półtorak i Amelia Ereńska z kl. 5B. Odpowiedzialnym technicznie za wywiad i dokumentację fotograficzną był Wojciech Marek. W trakcie wywiadu dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji z historii Piły, ale również tego, czego oczekiwaliśmy najbardziej. Wreszcie poznaliśmy historię rodziny Tobołów i dowiedzieliśmy się, jak trafiła do naszego miasta. Atmosfera była bardzo sympatyczna, Pan Wojciech otwarty i opowieści w wielu miejscach wręcz fascynujące. Z obszernego wywiadu 40min., wybraliśmy dla Was najciekawsze informacje i zebraliśmy w krótki reportaż z wywiadu. Zapraszamy do zapoznania się z filmem poniżej.

PMT

>> zobacz film <<

>> zobacz zdjęcia <<