Wychodzimy na miasto

W ramach projektu w przyszłym tygodniu wybierzemy się do Zespołu Szkół nr 3 i Zespołu Szkół Budowlanych, aby przejrzeć stare kroniki szkolne w poszukiwaniu informacji o byłym nauczycielu a nawet Dyrektorze tych jednostek tzn. Panu Bogdanie Tobole. Aby umówić się na tą wizytę, wyruszyłem wraz z 3-osobową delegacją dziewcząt Julią, Natalią i Zuzią do  Dyrekcji  tych szkół. Całość rozmowy prowadziła Julia wspierana dzielnie przez pozostałe dziewczynki. Muszę powiedzieć, że jestem pełen podziwu dla całej delegacji. Dziewczynki znów stanęły na wysokości zadania, a rozmowy prowadziły bardzo profesjonalnie. Panie V-ce Dyrektor były pod dużym wrażeniem umiejętności pertraktacji i odwagi uczennic klasy 5B. Oczywiście udało się dopiąć swego i obie wizyty mamy umówione na środę i czwartek w przyszłym tygodniu. 

PMT