DZIEŃ DZIECKA – WSZYSTKO SPECJALNIE DLA WAS

 

 

 


 
 

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs

„Rozpoznaj swojego nauczyciela na fotografii z dzieciństwa”.

 

         Każdy z Nauczycieli był kiedyś dzieckiem, tak jak Wy. Zobaczcie, czy z upływem czasu bardzo się zmienili. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile. W linku poniżej znajdują się ponumerowane zdjęcia, na których sfotografowani są nauczyciele, jako dzieci.

 >> KONKURS TUTAJ <<

  Zadanie polega na rozpoznaniu jak największej liczby osób ze zdjęć ponumerowanych od 1 do 35. Proszę podpisać każde imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu można przesłać w terminie do 4 czerwca 2020 r. na adres mailowy: mateusz.pazdej@wp.pl 

         Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które będzie można odebrać 8 czerwca 2020 roku w sekretariacie przy Al. Niepodległości w godz. 8-15. Zapraszamy serdecznie do udziału oraz życzymy świetnej zabawy!

Agata Świderska
Mateusz Pazdej