Szkolne Mistrzostwa w Scrabble

Scrabble to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie, lecz także doskonały sposób na naukę poprzez zabawę. Rozwija umiejętności logicznego myślenia u dzieci, pobudza kreatywność i uczy zasad zdrowej rywalizacji. Pozwala też skupić się na języku polskim. Gracze mogą wzbogacić zasób leksykalny, ponieważ uczą się od siebie wzajemnie nowych słów oraz sprawdzają, czy te wyrazy istnieją. Dlatego Samorząd Uczniowski zorganizował we wtorek 4 czerwca 2020 roku Szkolne Mistrzostwa w Scrabble-Literaki.  
Najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Mateusz Świderski z klasy 6a,
2. Karol Nelkner z klasy 4b,
3. Anna Majocha z klasy 4a.
Turniej był niezwykle wyrównany, gdyż do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były aż 4 godziny! Dziękujemy serdecznie Wszystkim za udział, a zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród tradycyjnie do sekretariatu przy Al. Niepodległości w godz. 8-15.
Mateusz Pazdej