Międzyszkolne Mistrzostwa w Warcabach online

Samorząd Uczniowski zorganizował 9 czerwca 2020 roku Międzyszkolne Mistrzostwa w Warcabach Online nie tylko z udziałem uczniów pilskich szkół podstawowych lecz również ze Starej Łubianki i Białośliwia. 50 uczestników wyraziło chęć do wzięcia udziału w zawodach.

Najlepsze wyniki w naszej reprezentacji osiągnęli:

1. Marta Manowska z klasy 4a,

2. Zuzanna Pawlak z klasy 6a,

3. Oliwia Kałabuk z klasy 4a,

4. Aleksandra Serocka z klasy 6a,

5. Mateusz Szwemin z klasy 3a,

6. Anna Majocha z klasy 4a.

Wyróżnione osoby zapraszamy po odbiór nagród tradycyjnie do sekretariatu przy Al. Niepodległości w godz. 8-15. Dziękujemy również za udział tak licznemu gronu uczestników. Jednocześnie pozdrawiamy serdecznie naszych kolegów i koleżanki z zaprzyjaźnionych szkół oraz życzymy Wszystkim niezapomnianych wakacji!

M. Pazdej