Zbiórka darów dla zwierząt

     
Mamy szczęście mieć w naszej szkole wielu miłośników zwierząt. Bez względu na to czy są małe czy duże, to serca naszych uczniów są ogromne. W zeszłym tygodniu Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę darów w ramach współpracy z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami. Najbardziej zasłużeni uczniowie otrzymali pamiątkowe kalendarze.
     W związku z tym, iż w naszej szkole znajduje się mnóstwo fanów psów, kotów jak i wielu innych milusińskich, postanowiliśmy zorganizować Wam również konkurs pt. „Jesteśmy przyjaciółmi zwierząt”. Zadaniem uczestników jest przesłanie na adres mailowy: mateusz.pazdej@wp.pl najbardziej oryginalnego zdjęcia ze swoim pupilem w terminie do 19 czerwca 2020 roku. Pamiętajcie o opisaniu swoich fotografii imieniem i nazwiskiem oraz klasą.
 M. Pazdej