Zakończenie roku szkolnego 2019/20

Zakończenie roku szkolnego 2019/20 ze względów oczywistych było odmienne od poprzednich. Nie było pożegnalnych uścisków i przytulasów, ale większość dzieci stawiło się na zakończeniu roku, by odebrać swoje świadectwa. Z zachowaniem należytych odległości i zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa dzieci spotkały się w klasach z wychowawcami. Jedynie klasy III, które od września „przenoszą się” na ul. Kujawską spotkały się w hali sportowej (każda klasa osobno). W klasie III a ogłoszono tytuł małego prymusa, który otrzymał Aleksander Duljasz, i dokonano wpisów do złotej księgi.  W klasach ósmych, prymusem została uczennica klasy VIII c Zuzanna Weinstok. Wręczono również dyplomy najlepszym sportowcom i skoczkom. Poza tym przyznano tytuły mistrzów frekwencji.

Tytuł sportowca szkoły otrzymała Dominika Powałka z klasy VIII a.

Sportowcami roku zostali:

Liliana Szklarek z klasy IV a

Bartosz Krawczyk z klasy V a

Aleksandra Nowak i Mateusz świderski z klasy VI a

Wiktoria Kamba-Kibatshi i Cristian Ronaldo Lautaru-Kubik z klasy VII a.

Skoczkiem szkoły został Józef Berndt z klasy IV a.

Najlepszymi skoczkami na poziomie klas zostali:
klasy V – Patryk Kowalski z V a, Damian Bones i Piotr Gąsiorek z V d
klasy VI – Anna Mańska z VI d
klasy VII – Wiktoria Biłas z VII b
klasy VIII – Julia Szymańska z VIII b

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

>>zobacz zdjęcia kl. III<<

>> zobacz zdjęcia kl. VIII <<