Szkolne Mistrzostwa w Scrabble-Literaki

Scrabble to nie tylko jedna z najpopularniejszych gier na świecie, lecz także doskonały sposób na naukę poprzez zabawę. Rozwija umiejętności logicznego myślenia u dzieci, pobudza kreatywność i uczy zasad zdrowej rywalizacji. Pozwala też skupić się na języku polskim. Gracze mogą wzbogacić zasób leksykalny, ponieważ uczą się od siebie wzajemnie nowych słów oraz sprawdzają, czy te wyrazy istnieją. Dlatego Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował w sobotę, 19 września 2020 roku Szkolne Mistrzostwa w Scrabble-Literaki.  
Najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Józef Berndt z klasy 5a,
2. Marta Manowska z klasy 5a,
3. Julia Łabiszak z klasy 8c,
Jakub Krukowski z klasy 7a,
Mateusz Szwemin z klasy 4c.
Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom oraz gratulujemy serdecznie laureatom!
M. Pazdej