Debata wyborcza kandydatów do SU

23 września odbyła się w naszej szkole debata wyborcza kandydatów do Rady SU. Podczas dyskusji kandydaci mieli okazję zaprezentować swoje programy, jak również przekonać szkolnych wyborców o tym, że to właśnie na nich warto oddać swój głos. Wybór nie będzie łatwy, gdyż każdy przedstawił wiele interesujących pomysłów. Wszyscy prezentowali swoje programy, opowiadali, jak mają zamiar realizować zaplanowane przedsięwzięcia oraz udzielali odpowiedzi na pytania stawiane przez wyborców.

Wśród kandydatów do SSU znaleźli się:

  1. Biłas Wiktoria z klasy 8 b
  2. Glugla Aleksandra z klasy 4 a
  3. Główczewska Zuzanna z klasy 5 a
  4. Majka Angelika z klasy 5 b
  5. Momot Julia z klasy 6 b
  6. Nowak Maja z klasy 8 a
  7. Pawlak Zuzanna z klasy 7 a
  8. Pytlarz Marika z klasy 8 b
  9. Samul Paweł z klasy 8c

Życzymy Wam dużego poparcia, a wszystkich zapraszamy 30 września 2020 r. do zagłosowania na swoich faworytów!

M.Pazdej

>>zobacz zdjęcia<<