Dzień N-la

W klasie 6B Dzień Edukacji Narodowej minął bardzo pracowicie. Najpierw zadbaliśmy o poczęstunek. Chłopcy zajęli się andrutami i Nutellą, dziewczęta kremem do babeczek i ich przystrojeniem w żelki, a grupy mieszane tortillą z warzywami, parówką i serem. Kolejna grupa przygotowywała stół na środku sali. Gdy już wszyscy zaspokoili swoje potrzeby kulinarne, rozegraliśmy konkurs na parę klasowych przyjaciół, która zna się najlepiej. W tej dyscyplinie wygrały Asia i Sofija. Po wszystkim wspólnie obejrzeliśmy film familijny o psie o imieniu „Benjamin. Było naprawdę super, a jedzenie przepyszne (szczególnie tortille).

    PMT

> zobacz zdjęcia <                                                        

Robiliście również coś ciekawego?  Macie zdjęcia ze swoich zajęć?  Dajcie je tutaj z krótkim opisem.