WOS w języku angielskim

Z uwagi na jej wielodyscyplinowość, nauka wymaga dzisiaj zbierania doświadczeń z różnych dziedzin. Już w zeszłym roku szkolnym odbyły się dwie lekcje wiedzy o społeczeństwie w języku angielskim. Związane były one z rolą mediów oraz socjotechnikami.  W tym roku 21 i 22 października klasy 8b i 8c zapoznawały się z prawami człowieka w języku obcym. Warsztaty przeprowadził p. Mateusz Pazdej. Uczniowie z wielkim zapałem rozwiązywali każde zadanie, a także aktywnie uczestniczyli w zajęciach. W najbliższym czasie odbędą się kolejne takie interdyscyplinarne przedsięwzięcia, ponieważ są świetną metodą pozwalającą na ukazanie wieloaspektowości nauki oraz uatrakcyjnienia zajęć. Zapewne młodzież już nie może się doczekać!

M.Pazdej