Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

W związku ze „Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień” Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najlepszy filmik lub plakat z pozdrowieniami w językach obcych, którego celem było uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość oraz wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. W związku z tym, że warto zapobiegać problemom i często smutnej rzeczywistości przesłaniem naszej akcji było przede wszystkim hasło „Bądźmy życzliwi codziennie, a nie tylko od święta!” Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Najlepsze plakaty wykonali:
1. Zuzanna Główczewska oraz Liliana Szklarek z klasy 5a,
2. Antonina Jechalik z klasy 6c oraz Nikola Kwiatkowska z klasy 4c,
3. Roksana Ratajczyk z klasy 3c, Nikita Havrylenko z klasy 4a oraz Angelika Koszerska z klasy 8c.
 
Natomiast w kategorii filmiku wygrała klasa 7B!
 
 
Gratulujemy serdecznie wszystkim laureatom! Zapraszamy po odbiór nagród w II semestrze.
M.Pazdej