Konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową

Ze Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną  z nich jest wysyłanie kartek świątecznych, które mogą przybrać różne formy. Dzisiaj, wiele osób przesyła życzenia za pomocą telefonu czy komputera. Na szczęście, w dobie rozwoju informatyki, nie zapominamy o  wysyłaniu kartek świątecznych tradycyjną drogą – czyli przez listonoszy. Sami adresaci, niejednokrotnie zachwyceni sposobem ich wykonania oraz treścią życzeń, zatrzymują je na długo układając na szafkach tudzież kredensach. Najpiękniejsze kartki świąteczne to te, które powstają w naszych domach. Własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami, z życzeniami płynącymi prosto z serca.  I właśnie takie epickie prace mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez Szkolny Samorząd Uczniowski pt. „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”. Technikę wykonania pozostawiamy kreatywności uczestników. Mogą być one ozdobione kolorowym papierem, farbami, kredkami, plasteliną, słomą, bibułą, włóczką, koronką, wstążką, a nawet zielonymi  gałązkami. Pomysłowość i ich barwność najlepiej ukażą zdjęcia wraz z uśmiechniętymi autorami, które należy przesłać na adres mailowy: mateusz.pazdej@wp.pl w terminie do 20 grudnia 2020 roku. Życzenia można złożyć w jednym z trzech języków: polskim, angielskim lub niemieckim.
M.Pazdej