„Piesek, mój przyjaciel”- przedszkolny konkurs plastyczny

Podsumowanie konkursu plastycznego „Piesek – mój przyjaciel” odbyło się podczas obchodów Dnia Kundelka. Został on zorganizowany dla przedszkolaków z oddziałów przedszkolnych w ramach współpracy z pilskim Oddziałem Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Konkurs miał na celu: rozwijanie pomysłowości i kreatywności dzieci poprzez twórczość plastyczną, wzmacnianie wiary dzieci we własne możliwości, zainteresowanie różnymi technikami plastycznymi oraz uczenie szacunku do zwierząt. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i upominkiem – książeczką o zwierzętach.
Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
·         Amelia Kordek,
·         Konstancja Putkowska,
·         Bruno Smolarz,
·         Michał Jasianek.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Zachęcamy do obejrzenia galerii prac.
B.Oleszak