Christmas Cards-projekty edukacyjne z języka angielskiego

W atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia uczniowie z klasy 1b, 5a, 5b, 6d oraz 7a zrealizowali projekty edukacyjne z języka angielskiego pt. „Christmas Cards” w ramach, których powstały piękne kartki świąteczne wraz z życzeniami po angielsku. Rozwinęły one w dzieciach pasję kreatywności oraz wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Uczestnicy wykonali je różnymi technikami, stąd też są kartki bardzo klasyczne jak i niezwykle oryginalne i niepowtarzalne. Jedno jest pewne – nasi uczniowie potrafią już napisać życzenia świąteczne w języku angielskim i mogą wysłać je do swoich zagranicznych kuzynów, kolegów czy też koleżanek. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i gratuluję cudownych prac. Można je obejrzeć w zamieszczonym linku.
M.Pazdej