Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

   
Szkolny Samorząd Uczniowski zorganizował w grudniu konkurs pt. „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa.” Spotkał się on z dużym odzewem, ponieważ zgłoszono ponad 100 prac.
            Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom za nadesłane zdjęć Waszych kartek świątecznych. Wszystkie prace są prześliczne oraz cudownie oddają magiczny i wyjątkowy nastrój Świąt Bożego Narodzenia!
            Oto lista wyróżnionych:
kat. klasy I: 
1a: Lena Wełniak;
1b: Stefan Bratkowski, Patrycja Chojnacka, Emilia Falfer, Emilia Goszka, Aleksandra Gryll, Lena Jankowska, Filip Juszkiewicz, Filip Kaczor, Nelly Krzyżaniak, Antoni Leszko, Jakub Majerowski, Paweł Malinowski, Anastazja Orzechowska, Antonina Roszkowska oraz Małgosia Wiśniewska;
1c: Alicja Kozar oraz Aurelia Kurzajczyk.
 
kat. klasy II: 
2a: Wiktor Kowalski oraz Kondrad Król;
2c: Zosia Urbańska.
 
kat. klasy III: 
3a: Julia Majocha; 
3c: Roksana Ratajczyk.
 
kat. klasy IV:
Michalina Danielska, Jakub Indyka oraz Michał Nowak z 4b.
 
kat. klasy V: 
5a: Józef Berndt, Zuzanna Główczewska, Paweł Kaczor, Oliwia Kałabuk, Jakub Kamba-Kibatshi, Szymon Kończak, Błażej Król, Ksawery Lorenz, Piotr Majerowski, Anna Majocha, Marta Manowska, Marcelina Michno, Jagoda Nożyńska, Veronika Panasiuk, Marcel Raczyński, Patrycja Ratajczyk, Liliana Szklarek oraz Martyna Szulc;
5b: Zuzanna Doligała, Wiktoria Grzelak, Samanta Hryncewicz, Anna Janowska, Michał Juszkiewicz, Agata Kaczor, Wiktoria Lipska, Oliwier Lipski, Dawid Mądry, Karol Nelkner, Vanessa Piotrowska, Wiktoria Piotrowska oraz Olivier Wójcik.
 
kat. klasy VI: 
6a: Zosia Berndt oraz Hanna Hermaszczuk;
6b: Amelia Ereńska;
6c: Antonina Jechalik;
6d: Dawid Bęben, Julia Brewka, Szymon Golczyk, Filip Klejna, Michał Nadolski, Amelia Nosal, Kaja Nowicka, Vanessa Tetzlaff oraz Jakub Wiśniewski.
 
kat. klasy VII-VIII: 
7a: Wiktoria Janowska, Nadia Nowak, Jakub Pigłowski, Martyna Serwatka, Zuzanna Sławińska, Bartosz Sławiński oraz Mateusz Świderski;
7b: Inga Tykwińska oraz Miłosz Jakubczyk.
M.Pazdej