Uwaga konkurs!

Szkolny Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs literacki pt. „Złote pióro” o miano najlepszego autora komiksu, książki lub jej recenzenta. Do udziału zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.
         Nawet jeśli nie jesteś pożeraczem książek (choć to świetna duchowa strawa – polecamy!), ani molem książkowym (niektórzy przedstawiciele homo sapiens mają taką owadzią przypadłość), ani też zbieraczem białych kruków (bo wolisz otaczać się czarnymi owcami), ten konkurs jest adresowany właśnie do Ciebie. Chyba każdy z nas ma swoją ulubioną książkę/komiks lub pisze pamiętnik. Dlatego tym bardziej warto to wykorzystać i przelać swoje myśli na papier.
         Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Trzeba spełnić jeden z 3 warunków: stworzyć komiks, napisać książkę/zbiór opowiadań lub recenzję swojej ulubionej powieści w języku polskim tudzież angielskim oraz wysłać swoją pracę do 28 lutego 2021 roku e-mailem na adres: mateusz.pazdej@wp.pl
         Co można zyskać? Nagrodę i sławę wybitnego pisarza, autora komiksu lub recenzenta. Nagrodzone prace opublikujemy na naszej stronie internetowej oraz profilu FB. Szczegółowy regulamin został załączony w wiadomości przesłanej poprzez e-dziennik Vulcan.