Rozpoznaj swojego nauczyciela

Szkolny samorząd uczniowski ogłasza konkurs pt. „Rozpoznaj swojego nauczyciela na fotografii z dzieciństwa”. 

            Każdy z Nauczycieli był kiedyś dzieckiem, tak jak Wy. Zobaczcie, czy z upływem czasu bardzo się zmienili. Konkurs jest skierowany do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile. W linku poniżej znajdują się ponumerowane zdjęcia, na których sfotografowani są nauczyciele, jako dzieci. 

https://www.canva.com/design/DAD9fhkE1iE/XhpVa-kX68E9DI-FJ0xzYQ/edit#1 

            Zadanie polega na rozpoznaniu jak największej liczby osób ze zdjęć ponumerowanych od 1 do 35. Proszę podpisać każde imieniem i nazwiskiem. Rozwiązanie konkursu można przesłać w terminie do 7 czerwca 2021 r. na adres mailowy: mateusz.pazdej@wp.pl 

M.Pazdej