Nauczyciele

Andrzejewska Aneta: świetlica

Armuszewska Dominika: psycholog

Badziąg Roman: religia

Baraniak Izabela: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Bartkowski Mirosław: wychowanie fizyczne

Bartnicka Kinga: nauczyciel wspomagający

Bartol Izabella: język polski

Bęben Monika: edukacja wczesnoszkolna

Bęben Paweł: informatyka

Blajchert Joanna: chemia

Bogdanowicz Teresa: język polski

Bruzda Katarzyna: biblioteka

Czerwiński Szymon: wychowanie fizyczne

Depta Aleksandra: logopeda

Dęmbska Magdalena: edukacja dla bezpieczeństwa

Dobrowolska Danuta: edukacja wczesnoszkolna

Domańska Anna: matematyka

Giełczyk Diana: matematyka

Góra Joanna: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Górski Jarosław: biologia, wychowanie do życia w rodzinie

Groć Marcin: wychowanie fizyczne

Grzybowska – Nowak Beata: świetlica

Gulińska Dorota: dyrektor szkoły

Horbatowicz Aleksandra: nauczyciel wspomagający

Idzikowski Adam: wychowanie fizyczne

Idzikowski Piotr: wychowanie fizyczne

Jankowska Barbara: religia

Jaroszewicz Agnieszka: język polski

Jędrzejak Joanna: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kądziela – Mrotek Dobrawa: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kobuszewska Grażyna: geografia, informatyka

Kołodziej Krystyna – edukacja wczesnoszkolna

Kownacka Iwona: świetlica

Kozera Lucyna: edukacja wczesnoszkolna

Krysiak Marta: pedagog

Kubiak Ewelina: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Kuklińska Barbara: edukacja wczesnoszkolna

Kusiorska Iwona: język niemiecki

Ławniczak Karolina: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Łożyński Michał: historia

Malinowska Agnieszka: matematyka, informatyka

Ks. Malinowski Przemysław – religia

Manikowska Iwona: fizyka

Murach Joanna: religia

Nowicka Mirosława: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Oleszak Bogna: nauczyciel wychowania przedszkolnego, v- ce dyrektor

Orlińska Marta: język polski; v – ce dyrektor

Otowska Lidia: nauczyciel wspomagający

Pazdej Mateusz: język angielski, wos

Pilarska Olga: nauczyciel wspomagający

Plucińska Barbara: świetlica

Prus Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna

Puchalska Elżbieta:  v-ce dyrektor, świetlica

Sadowska Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna

Sekuterska Honorata: język polski

Siwiak – Koc Anna: nauczyciel wychowania przedszkolnego

Skiba Karol: wychowanie fizyczne

Skrypak Monika: świetlica

Skrypak-Schiller Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

Stróżyńska Joanna: informatyka

Suliga Grzegorz: muzyka

Szczuka – Flis Monika: historia, wos

Szwagierczak Magdalena: wychowanie fizyczne

Śliwiak Anna: biblioteka

Świderska Agata: plastyka

Trębacki Mariusz: matematyka, informatyka

Turek Magdalena: język polski

Tutlewski Maciej: wychowanie fizyczne

Urbanowicz Joanna: logopeda

Wesołowska Aneta: język angielski

Winkler Agata: język angielski

Wiśniewska-Szeszuła Anna: nauczyciel wspomagający

Witkowska Monika: język angielski

Woś – Kamińska Sylwia: matematyka

Woźniak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna

Wójcik Iwona: wychowanie fizyczne

Zielińska Paulina: pedagog

Zięcik Mirosława: matematyka, informatyka

Żybort Julia: psycholog