Andrzejewska Aneta: edukacja wczesnoszkolna
Badziąg Roman: religia, rewalidacja
Baraniak Izabela: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Bartkowski Mirosław: wychowanie fizyczne
Bartnicka Kinga: nauczyciel wspomagający
Bartol Izabella: język polski
Bęben Monika: edukacja wczesnoszkolna
Bęben Paweł: informatyka
Bogdanowicz Teresa: język polski, nauczyciel wspomagający
Bruzda Katarzyna: biblioteka
Czerwiński Szymon: wychowanie fizyczne
Dobrowolska Danuta: edukacja wczesnoszkolna
Galczak Wioleta: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Giełczyk Diana: matematyka
Góra Joanna: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Grzybowska – Nowak Beata: pedagog, świetlica
Gulińska Dorota: dyrektor szkoły
Horbatowicz Aleksandra: język angielski, technika
Idzikowski Adam: wychowanie fizyczne
Jaroszewicz Agnieszka: język polski
Jędrzejak Joanna: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Karsznia Stanisław: religia
Kłos Karolina – świetlica
Kownacka Iwona: świetlica
Kozera Lucyna: edukacja wczesnoszkolna
Krysiak Marta: pedagog
Kuklińska Barbara: edukacja wczesnoszkolna, muzyka
Kusiorska Iwona: język niemiecki, doradztwo zawodowe
Lempert Katarzyna: edukacja wczesnoszkolna
Lewandowska Wioletta: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Lipiecka Ewelina: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Ławniczak Karolina: nauczyciel wychowania przedszkolnego
Łożyński Michał: historia, przyroda
Malinowska Agnieszka: matematyka, informatyka
Manikowska Iwona: fizyka
Miazga Małgorzata: fizyka
Michalska Natalia: geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
Murach Joanna: religia
Oleszak Bogna: nauczyciel wychowania przedszkolnego, v- ce dyrektor
Orlińska Marta: v – ce dyrektor, świetlica
Otowska Lidia: nauczyciel wspomagający
Pazdej Mateusz: język angielski, wos
Pilarczyk Karina – świetlica
Pilarska Olga: nauczyciel wspomagający
Plucińska Barbara: świetlica
Prus Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna
Puchalska Elżbieta: v-ce dyrektor, świetlica
Sagan-Moszyńska Agnieszka: logopeda
Sekuterska-Nowak Honorata: język polski, biblioteka
Siwiak – Koc Anna: edukacja wczesnoszkolna
Skiba Karol: wychowanie fizyczne
Skrypak-Schiller Agnieszka: edukacja wczesnoszkolna
Suliga Grzegorz: muzyka
Szczepaniak Joanna: biologia
Szczuka – Flis Monika: historia, wos
Szwagierczak Magdalena: wychowanie fizyczne
Śliwiak Anna: biblioteka
Świderska Agata: plastyka
Trębacki Mariusz: matematyka, informatyka
Turek Magdalena: język polski
Tutlewski Maciej: wychowanie fizyczne
Wesołowska Aneta: język angielski
Winkler Agata: język angielski
Witkowska Monika: język angielski
Wołowiec Tomasz: chemia
Woś – Kamińska Sylwia: matematyka
Woźniak Małgorzata: edukacja wczesnoszkolna
Wójcik Iwona: wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie
Zielińska Paulina: pedagog
Zięcik Mirosława: matematyka, biblioteka