SUKCESY UCZNIÓW

2020/2021

SUKCESY SPORTOWE

Liliana Szklarek

– III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym Dzieci i Młodzieży we Wrześni

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

**************************************************************************************************************************************************************************************

2019/2020

SUKCESY EDUKACYJNE

Marika Pytlarz

– III nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka

– laureatka i zdobywczyni Nagrody Specjalnej w kategorii poezja w 2 Ogólnopolskim Konkursie „Siedem grzechów głównych” organizowanym przez Pałac Kultury „Zagłębie” w Dąbrowie Górniczej

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Szymon Kończak

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2020

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Beker

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur” 2020

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Katarzyna Kaja

– laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Brajan Podwysocki

 – laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Barbara Golczyk

–  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Pola Książka 

–  laureatka Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Kacper Jankun

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Matematyczny” on-line w roku szkolnym 2019/20

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Barbara Kotula

– III miejsce w XVII Regionalnym Konkursie Literackim o Złote Pióro organizowanym przez MDK „Iskra”  wspólnie z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną im. Pantaleona Szumana w Pile przy współudziale Fundacji Literackiej im. Agnieszki Bartol

– II nagroda w XXVI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Oliwier Wójcik

– III miejsce w VII Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz Tabliczki Mnożenia”


Maja Kędziora

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „List do taty”


SUKCESY ARTYSTYCZNE

Zuzanna Weinstok

– II miejsce na dekanalnym Festiwalu Piosenki Religijnej „Chwalmy Pana” w kategorii duet

– III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „O Bursztynową Nutkę” w kategorii zespół

________________________________________________________________________________

Barbara Kotula

– II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Płocku w kategorii wiekowej 7-12 lat.

–  Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Oliwia Senger

– III miejsce w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Ja i moja ojczyzna”


Magdalena Szwedowicz

– Wyróżnienie w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym „Ja i moja ojczyzna”


Tobiasz Mila

– III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


Aleksandra Fiedler

– Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


Liliana Szklarek

– Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”


 

SUKCESY SPORTOWE

Błażej Król

– III miejsce w kickboxingu na Polish Fighter Cup w Szczecinie, formuła Light Contact

– I miejsce w Mikołajkowym Turnieju kickboxingu o Puchar Wójta Obrowa

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Zuzanna Kowalewska

– III miejsce w Międzywojewódzkim Turnieju Akrobatyki Sportowej


Tobiasz Mila

– I miejsce w Pucharze Wielkopolskim w Karate – kumite chłopców 10-11 lat 8-7kyu; Gniezno 23.11.2019r.

– II miejsce w Pucharze Wielkopolskim w Karate – kata chłopców 10-11 lat 8-7kyu; Gniezno 23.11.2019r.

– I miejsce w Pucharze Pomorza – kata chłopców rocznik 2008-2009  7 kyu; Koszalin 16.11.2019r.


Liliana Szklarek

– I miejsce w zawodach o Puchar Wielkopolski w karate tradycyjnym

– I miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata

– I miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kumite

– II miejsce w zawodach o Puchar Pomorza w karate tradycyjnym


Mateusz Szwemin

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 29 kg.  organizowanym przez Okręgowy Związek Judo

– I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Białośliwie. kategoria wagowa 27 kg

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 27 kg. organizowanym przez Okręgowy Związek Judo

– II miejsce w I Turnieju Judo dla dzieci i młodzieży im. Edwarda Morusa

– II miejsce w XVII Ogólnopolskim Turnieju Judo Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Aleksander Duljasz

– I miejsce w I Ogólnopolskim Turnieju Judo dzieci o Puchar Wójta Gminy Białośliwie. kategoria wagowa 36 kg


DRUŻYNOWO

– III miejsce w finałach Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej ( Dominika Powałka, Patrycja Bak, Julia Szprejda, Julia Och, Oliwia Kłosińska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Alicja Ciszek, Weronika Szumska, Kinga Kłygo, Maja Nowak, Laura Bońka, Dominika Szulc, Vanessa Popielas, Ania Kowalska)

____________________

– I miejsce w turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej rocznika 2005-2006 (Julia Och, Dominika Powałka, Patrycja Bak, Julia Szprejda, Oliwia Kłosińska, Vanessa Popielas, Weronika Szumska, Dominika Szulc, Anna Kowalska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Laura Bońka, Kinga Kłygo, Maja Nowak)

____________________

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej (Alicja Ciszek, Dominika Powałka, Julia Och, Patrycja Bak, Vanessa Popielas, Weronika Szumska, Oliwia Kłosińska, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Laura Bońka, Anna Kowalska)

____________________

– I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w unihokeju dziewcząt rocznik 2005-2006 (Patrycja Bak, Julia Och, Dominika Powałka, Julia Szprejda, Dominika Szulc, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Vanessa Popielas, Olga Plucińska, Maja Nowak, Kinga Kłygo, Kinga Pruszinska)

____________________

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w unihokeju dziewcząt rocznik 2005-2006 ( Bak Patrycja, Och Julia, Popielas Vanessa, Powałka Dominika, Szprejda Julia, Szulc Dominika, Kłygo Kinga, Pruszinska Kinga, Kamba-Kibatshi Wiktoria, Nowak Maja i Plucińska Olga)

____________________

– I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach (Martyna Wypchło, Christian Ronaldo Lautaru-Kubik, Kinga Kachelek, Julia Knitter)

____________________

– II miejsce w gminnym turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” (Bartosz Krawczyk, Igor Kłygo, Wiktor Kwiatkowski, Samuel Bońka, Filip Dumza, Konrad Kobusiński, Nikodem Martin, Mateusz Świderski, Wiktor Błesnowski, Tobiasz Mila)

 

 

**************************************************************************************************************************************************************************************

 

 

2018/2019

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Barbara Kotula

– I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mali czarodzieje”


Julia Momot

– I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej


Julia Giełczyk

– I miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Oliwia Senger

– II miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Antonina Szczepanik

– III miejsce w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Barabara Golczyk

– Wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym „Namaluj swój świat”


Pola Książka

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Mój pupil”


Aleksander Duljasz

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Mój ulubiony wiersz”


Vanessa Pigłowska

– Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie na Lampę Roratnią


Wiktoria Kamba-Kibatshi

– Wyróżnienie w XVII Miejskim Konkursie Recytatorskim „Poezja sercu bliska”


Alan Malewski

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Zuzanna Tomaszewicz

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Miłosz Nowak

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”


Marcelina Michno

– II miejsce w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas III


Nikola Kwiatkowska

– II miejsce w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas II


Szczęch Wiktor

– Wyróżnienie w XI Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy” w kategorii klas I


Mateusz Świderski

– I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Klaudia Zając

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Nikola Ptasińska

– III miejsce w Miejskim Konkursie plastycznym „Podniebni Rycerze”

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Pocztówkę „Polska to moja ojczyzna”


Olga Plucińska

–  II miejsce w Wojewódzkim Konkursie  Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek


Zuzanna Weinstok

–  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek

 

SUKCESY EDUKACYJNE

Amelia Marciniuk

Laureatka rejonowego etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego oraz uczestniczka etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka


Bartosz Sławiński

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”


Hubert Makowski

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”


Barbara Kotula

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł matematyczny”


Aleksander Beker

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł informatyczny”

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II Szkół Podstawowych „Mały Matematyk”


Veronika Panasiuk

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł matematyczny”


Aleksander Duljasz

– Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas II Szkół Podstawowych „Mały Matematyk”


Maria Jasion

– III miejsce w Miejskim Konkursie Poetyckim „Nasz świat”


Wiktoria Hołowacz

– III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Nic ponad czar miłości…”

– Wyróżnienie w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– I miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas VII – VIII i gimnazjum

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Momot

– I miejsce – „Konkurs recytatorski poezji anglojęzyczne dla szkół podstawowych”


Marika Pytlarz

– I miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– I miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas IV – VI

– Nagroda za smutny mini świat przed kapitalnym remontem w XXII Ogólnopolskim i XXXII Wojewódzkim Przeglądzie Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2018 pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska Białej

– II miejsce w XXIII Konkursie Wiedzy o Wielkopolsce


Wiktoria Pytlarz

– II miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– III miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim Poezji Własnej „Rodzi się słowo we mnie..” pod patronatem Prezydenta Miasta Piły w kategorii klas VII – VIII i gimnazjum


Daniel Dębicki

– I miejsce w IV edycji Miejskiego Turnieju Historycznego „Jeden z dziesięciu” dla uczniów szkół podstawowych miasta Piły z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

– II miejsce w XIII Powiatoym i i Miejskim Konkursie Historycznym „Wielka i Mała Polska”


Julia Misiak

– III miejsce w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Wiśniewska

– Nagroda Specjalna w XVI Regionalnym Konkursie Literackim „O złote pióro pod hasłem: Od magii świata do magii słowa”

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Julia Knitter

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Kinga Kachelek

– Laureatka Powiatowego Konkursu Artystycznego „Stwórz własną książkę”


Martyna Serwatka

–  I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii wierszyk


Aleksandra Serocka

–  III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczo – Artystycznym „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii wierszyk

SUKCESY SPORTOWE

Zuzanna Kępczyńska

– III miejsce w Mistrzostwach Piły w trójboju lekkoatletycznym dziewcząt klas IV w skoku w dal


Dmytro Molodeishev

– III miejsce w IX Zawodach Pływackich Halloween 2018


Oliwia Nowakowska

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Unihokeju Dziewcząt


Patrycja Piszel

– I miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski Młodziczek w Piłce Siatkowej Dziewcząt

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Unihokeju Dziewcząt


Mikołaj Andrzejewski

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m


Mateusz Świderski

– I miejsce w biegu na 1000 m w finale Powiatu Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m


Aleksandra Nowak

– Grand Prix Piły w Czwartkach Lekkoatletycznych. Awans na Mistrzostwa Polski


Aleksander Beker

– II miejsce w kategorii No-Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Tarnowie Podgórnym

– III miejsce w kategorii Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Tarnowie Podgórnym

– III miejsce w kategorii Gi w Mistrzostwach Polski DUKO Brasilian Jiu Jitsu w Stargardzie


Julia Giełczyk

– złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „O Koszyczek Truskawek” w Szczecinku  w kategorii 8-9 H

– srebrny medal w XX Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w kategorii 8-9 H

– srebrny medal w Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku w kategorii 7-8 H

– srebrny medal w Mikołajkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego w Szczecinku w kategorii 7-8 H


Kinga Balcewicz

– I miejsce w I Sportowych Regatach Rodzinnych dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Trzcianki w klasie CADET


Kinga Kłygo

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju L.A. w rzucie piłeczką palantową


Wiktoria Szymańska

– III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju L.A. w rzucie piłeczką palantową


Liliana Szklarek

– I miejsce w X Klubowym Turnieju Małego Mistrza w Karate Tradycyjnym

– I miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kumite dziewcząt w Tarnowie 10-11 lat 8-7 kyu

– II miejsce w II Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate Tradycyjnym w konkurencji Kata dziewcząt 10-11 lat, 8-7 kyu

– I miejsce w XVI Turnieju Eliminacyjnym do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w Karate tradycyjnym we Wrześni (Kata dziewcząt 10-11 lat, 8 kyu)

– I miejsce w IX Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym w Gdasku w kategorii dzieci B – rocznik 2010 – 2009 w konkurencji Kata dziewcząt 9 – 8 kyu

– II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym w Pile (8 – 7 kyu)

– III miejsce w XI Klubowym Turnieju Mikołajkowym w Karate Tradycyjnym


Tobiasz Mila

– I miejsce w IX Pucharze Pomorza w Karate Tradycyjnym (KATA chłopców 9-8 kyu)  

– I miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym (KUMITE 8-7 kyu) 

–  II miejsce w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym (KATA 7-8kyu)

– II miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym (KATA 8-7 kyu)


Patryk Kowalski

– III miejsce w VIII Ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym (KATA 8-7 kyu)


Mikołaj Czechowicz

– II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w biegach przełajowych w kategorii U16M (3000m)

– III miejsce w Mistrzostwach polski w Duathlonie w kategorii młodzików

– III miejsce w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w biegach przełajowych


Kacper Krygier

– I miejsce w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu formuła Kick-Light w kategorii 63 kg.

– I miejsce w Polish Figihter Cup w kick – boxingu

– III miejsce w Pucharze Polski w kick – boxingu


Mateusz Szwemin

– I miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

– I miejsce w Festiwalu Judo Dzieci w wadze 26 kg. organizowanym przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu

– II miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Judo 2019 w kategorii wagowej 26 kg.


Aleksander Duljasz

– I miejsce w II Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Judo 2019 w kategorii wagowej 35 kg.

– II miejsce w XVI Ogólnopolskim Turnieju Judo Młodzików, Młodziczek i Dzieci o Puchar Wójta Gminy Kaczory

– II miejsce w cyklu XII Eliminacji VI Pilskiej Amatorskiej Ligi Strzeleckiej – strzelanie z karabinka pneumatycznego o Puchar Prezydenta Miasta Piły w kategorii do lat 12


Stanisław Moszczeński

– II miejsce w Mistrzostwach Pilskich Szkół Podstawowych w Kolarstwie Przełajowym w kategorii klas I – III


Szymon Werenz

– I miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców

– III miejsce w rzucie piłeczką palantową w Mistrzostwach Powiatu w Czwórboju Lekkoatletycznym

– Finalista Mistrzostw Polski Czwartków Lekkoatletycznych w biegu na 1000 m

– II miejsce w biegu na 1000 m w finale Powiaty Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych


DRUŻYNOWO

– II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Nożnej


– III miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Piłce Nożnej


– III miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych klas V w Maratonie Koszykówki (Aleksandra Nowak, Joanna Rosa, Aleksandra Serocka, Klaudia Ryś, Wiktoria Janowska, Paulina Frydryszek, Zuzanna Sławińska, Nadia Nowak, Maja Szwedowicz, Zuzanna Myszelska)


– II miejsce w Miejskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców klas IV (Krawczyk Bartosz, Bońka Samuel, Martin Nikodem, Kłygo Igor, Dumza Filip, Mila Tobiasz, Błesnowski Wiktor, Kwiatkowski Wiktor, Leskiv Maksym, Sporek Dawid)


– III miejsce w Mistrzostwach Powiatowych w Unihokeju dziewcząt klas VI (Bońka Laura, Kaja Małgorzata, Kamba-Kibatshi Wiktoria, Kłygo Kinga, Marek Liliana, Nowak Maja, Plucińska Olga, Pawlak Milena, Pruszinska Kinga, Szymańska Wiktoria, Winiecka Julia)


– I miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w Unihokeju dziewcząt klas V  (Aleksandra Nowak, Maja Szwedowicz, Aleksandra Serocka, Joanna Rosa, Wiktoria Janowska, Zuzanna Myszelska, Zuzanna Pawlak, Martyna Serwatka)


– II miejsce w Mistrzostwach Piły Szkół Podstawowych w Unihokeju chłopców klas V  (Świderski Mateusz, Hagedorn Szymon, Pawłowski Maciej, Pigłowski Jakub, Falkowski Maciej, Stachowicz Miłosz, Andrzejewski Mikołaj, Sławiński Bartosz)


– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych (Mikołaj Czechowicz, Marcel Siuda, Kacper Hudzik, Kacper Zieliński, Kacper Rokieta, Jakub Cieślik, Michał Molak, Szymon Tomaszewski, Patryk Pisula, Dorian Rabiński, Jakub Warzecha)


– II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców (Hubert Kobusiński, Kacper Zieliński, Marcel Siuda, Mikołaj Czechowicz, Wiktor Baliński, Bartek Wiza, Kacper Hudzik, Dorian Rabiński, Patryk Pisula)


 

2017/2018

SUKCESY ARTYSTYCZNE

Zbiorowe

– Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie „Rozśpiewane pierwszaki” (Kinga Balcewicz, Marcelina Barszcz, Zosia Pawlak, Vanessa Pigłowska i Lena Szylka)

Indywidualne

Liliana Szklarek

– I nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo w oczach dziecka” w kategorii klas II

Wiktoria Wójcik

– Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tajemnicza przygoda”

Mateusz Świderski

–  Laureat konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Piłkarska przygoda”

Tobiasz Mila

– II miejsce w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

– II nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ilustracja do ulubionego wiersza J. Brzechwy”

Oliwia Senger

– Wyróżnienie w X Miejskim Konkursie plastycznym dla uczniów szkół podstawowych klas I – III „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”

Sylwia Kajkowska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za pracę „Tamis wędrowiec”

Julia Wiśniewska

–  Laureatka konkursu artystycznego „Stwórz własną książkę” za fotografię „The rest is silence…”

Zuzanna Weinstok

– III miejsce w miejskim konkursie kolęd i pastorałek

Iwona Stawera

– II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – roślin pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych” w kategorii rysunek

Amelia Turczynowicz

– II miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Barwy wszechświata”

SUKCESY EDUKACYJNE

Julia Momot

– Tytuł II Wiceintegrancika w XVII Miejskim Konkursie Wiedzy Zintegrowanej dla uczniów klas III

Gabriel Toruń

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Hubert Makowski

– Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”

Mateusz Szwemin

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Marcel Zawada

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Adrian Słomkowski

– Wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie „Orzeł Matematyczny”

Zbiorowe

– II miejsce w Miejskim Konkursie „Ja i Przyroda” (Szymon Andrzsejewski, Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi)

– I miejsce w IX Miejskim Konkursie Mitologicznym „Na Olimpie” (Laura Bońka, Wiktoria Kamba-Kibatshi, Paweł Samul)

Marika Pytlarz

– II nagroda w Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka

– I miejsce w X jubileuszowym ogólnopolskim konkursie „Siedem grzechów głównych” w kategorii poezja

– Nagroda za miłosną historię kamienia, który w ptaka się zamienia w XXXV Wojewódzkim i XXI Ogólnopolskim Przeglądzie Dziecięcej i MłodzieżowejTwórczości Literackiej

– Wyróżnienie Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Mieczysława Augustyna w IV edycji ogólnopolskiego konkursu „List do taty”

– Wyróżnienie w XXVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego dla Dzieci i Młodzieży „Młodzi Twórcy Literatury – Skrzydła mi rosną u ramion”

– Laureatka powiatowego etapu XXII Konkursu „Wielkopolska moja mała ojczyzna”

– I miejsce w XV Regionalnym Konkursie Literackim o ” Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Wiktoria Wójcik

– III miejsce w  XV Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

Kacper Podgajny

– Laureat XV Regionalnego Konkursu Literackiego „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa”

 

 

SUKCESY SPORTOWE

Wiktoria Szymańska

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową


Aleksandra Nowak

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową


Nadia Nowak

– II miejsce finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w skoku w dal


Wiktoria Kamba-Kibatshi

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m


Szymon Andrzejewski

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 300 m


Wiktor Czajkowski

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 60 m


Szymon Werenz

– II miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m

– III miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A wrzucie piłeczką palantową


Dominik Rogowski

– I miejsce w finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w biegu na 1000 m


Wiktoria Wójcik

– I miejsce w  finale Grand Prix Powiatu Czwartków L.A w rzucie piłeczką palantową

– IV miejsce na Mistrzostwach Polski Czwartków La w rzucie piłeczką palantową w roczniku 2007


Zbiorowo

– I miejsce w Pilskim Maratonie Koszykówki (Wiktoria Wójcik, Aleksandra Nowak, Joanna Rosa, Aleksandra Serocka, Martyna Serwatka, Klaudia Ryś, Wiktoria Janowska, Wiktoria Jastrzębska, Bartosz Krawczyk, Zuzanna Pawlak)


– I miejsce w Gwiazdkowym Turnieju Minisiatkówki dziewcząt


– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej (chłopcy rocznik 2002 – 2004)


– III miejsce w Wiosennym Turnieju Gier i Zabaw Pilskich Szkół Podstawowych w kategorii klas I – IV (Kinga Balcewicz, Liliana Szklarek, Gracjan Kobus, Sofia Zaiats, Karol Hływa, Wiktoria Wójcik, Mateusz Świderski)