WYKAZ PODRĘCZNIKÓW KLAS I-III

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ KLASY I-III

ROK SZKOLNY 2020/2021

Wszystkie podręczniki i ćwiczenia do przedmiotów obowiązkowych uczniowie otrzymują w szkole nieodpłatnie.

UWAGA! Podręczniki i ćwiczenia do religii rodzice muszą zakupić sami.

KLASA I

Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna, muzyczna, plastyczna, techniczna:

Nowi Tropiciele WSiP; podręcznik i ćwiczenia; praca zbiorowa

Edukacja matematyczna:

Nowi Tropiciele; podręcznik WSiP; J. Hanisz i ćwiczenia; A. Chankowska, K. Łyczek

Bugs Team 1, podręcznik i ćwiczenia, Macmillan Education

Religia:

Podręcznik do religii dla klasy I „Poznaję Boży świat”  Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce
Podręcznik jest jednocześnie formą ćwiczeń!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

KLASA II

Nowi Tropiciele WSiP; podręcznik i ćwiczenia; E. Schumacher, I. Zarzycka,
K. Preibisz-Wala

Edukacja matematyczna: Nowi Tropiciele; podręcznik i ćwiczenia WSiP, J. Hanisz, A. Chankowska, K. Łyczek

Bugs Team 2, podręcznik i ćwiczenia, Macmillan Education

Religia:

Podręcznik do religii dla klasy II ” Idziemy do Jezusa” z płytą interaktywną – e-book. Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce.                                      Uwaga: Podręcznik jest jednocześnie formą ćwiczeń!

KLASA III

Edukacja polonistyczna, przyrodnicza, społeczna, plastyczna, techniczna, muzyczna:

Nowi Tropiciele; podręcznik WSiP i ćwiczenia E. Schumacher, I. Zarzycka,
K. Preibisz-Wala

Edukacja matematyczna:

Nowi Tropiciele; podręcznik i ćwiczenia WSiP; J. Hanisz; A. Chankowska, K. Łyczek

Bugs Team 3, podręcznik i ćwiczenia, Macmillan Education

Religia:

Podręcznik do religii dla klasy III ” Jezus jest z nami” – Wydawnictwo JEDNOŚC Kielce.

Zeszyt ćwiczeń dla klasy III ” Jezus jest z nami” – Wydawnictwo JEDNOŚĆ Kielce.

Uwaga:  Obowiązuje podręcznik + ćwiczenia!